europravda.net

28-04-2015, 08:00Порошенко закликає надати Україні перспективу членства в ЄС

Порошенко закликає надати Україні перспективу членства в ЄС

Президент України Петро Порошенко закликає надати Україні перспективу членства в ЄС. На його думку, Україна виконає умови для подання заявки на членство вже через 5 років.

Порошенко закликає надати Україні перспективу членства в ЄС

Дональд Туск, Жан-Клод Юнкер і Петро Порошенко на саміті Україна-ЄС


Відкриваючи в Києві пленарне засідання саміту Україна-ЄС у понеділок, 27 квітня, президент України Петро Порошенко закликав ЄС підтримати євроінтеграційні прагнення українського народу та визнати, що Україна може стати членом ЄС. Про це повідомляє інформагентство "Інтерфакс-Україна".

Президент наголосив, що на шляху здійснення необхідних реформ у складних умовах, Україна потребує значної та послідовної економічної та політичної підтримки Євросоюзу. На його думку, Україна через 5 років має виконати умови, необхідні для подання заявки на членство в Європейському Союзі.

"І ми амбітні у своїх планах і вірі, і саме тому декларуємо, що через 5 років ми маємо забезпечити ефективну імплементацію угоди про асоціацію і досягти умов, необхідних для подання заявки на членство в ЄС", - сказав Порошенко на пленарному засіданні саміту Україна-Європейський Союз.

Передает ««Deutsche Welle»
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментариев: 0

Добавить комментарий

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 20 дней со дня публикации.